SK CZ PL

Aquapark Meander Park Oravice : Ubytovanie


Hotel Brezovica Garden Hotel and Resort

Hotel Brezovica Garden Hotel and Resort

Ide o trojhviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza na okraji obce Brezovica, v tichom, lesnom prostredí. Poskytuje ubytovanie pre 72 hostí, ktorí môžu prenocovať v 14 dvojlôžkových izbách (možnosť prístelky) alebo v 7 apartmánoch. Stravovanie zabezpečuje reštaurácia s kaviarňou a denným barom. Okrem bohatej ponuky jedál sa návštevníci môžu pokochať aj pohľadom na staré mlynské koleso. Klienti si tiež môžu v rybníku vyloviť pstruha a ugrilovať si ho. Hotel Brezovica Garden Hotel and Resort tiež ponúka wellness služby ako napr. masáže, parný kúpeľ, vitálny svet, veľký bazén, fitness,.. Pri objekte sa nachádza multifunkčné ihrisko.


Penzión Habovka Kamzík

Penzión Habovka Kamzík

Malebný penzión Kamzík je situovaný v obci Habovka, len 10 km od aquaparku Meander park Oravice a lyžiarskeho centra Skipark Meander. V penzióne je možné nájsť dvoj až štvorlôžkové izby, pričom každá je vybavená vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Hneď vedľa penziónu je postavená aj štýlová drevenica. Stravovanie sa podáva v spoločenskej miestnosti, okrem toho penzión klientom ponúka aj bar a obľúbené je aj záhradné posedenie. Hostia môžu využiť aj fitness, lyžiarsku školu či biliard. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.

 

Chata Oravice Vodárka 1

Chata Oravice Vodárka 1

Chata Oravice Vodárka 1 sa nachádza len 300 metrov od areálu aquaparku. Kapacita chaty je 7 hostí, ktorí sa môžu ubytovať v jednej trojlôžkovej alebo v štvorlôžkovej izbe. V objekte sa nachádza jedna kúpeľňa so sprchou, umývadlom a WC. Na klientov čaká aj terasa a prístrešok s grilom, ohniskom a záhradným nábytkom. Ubytovanie je vhodné nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre mladých a najmä pre tých, ktorí hľadajú pokojnú dovolenku, v tichom prostredí.


Penzión Liesek INKA

Penzión Liesek INKA

Ide o príjemný rodinný penzión, nachádzajúci sa v obci Liesek, neďaleko mesta Trstená a 12 km od aquaparku v Oraviciach. Ubytovať sa dá v troch dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a v dvoch trojlôžkových izbách. V každej izbe je televízor, klienti môžu využívať aj malú kuchynku. Maximálna kapacita penziónu Liesek INKA je 16 osôb. V suteréne je bar. Parkovať je možné priamo vo dvore.


Apartmán Zuberec Emília

Apartmánový dom Zuberec Emília

Apartmánový dom Zuberec Emília je situovaný na spoločnom pozemku s majiteľom, priamo v obci Zuberec. Dvoj a trojlôžkové izby sú vybavené televízorom a kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC . V objekte sa nachádza aj kuchyňa, v ktorej sa dá nielen variť, ale aj piecť. Hostia môžu využívať aj spoločenskú miestnosť s krbom a rádiom. Na záhrade je altánok s ohniskom a grilom. Za príplatok je možné využívať aj masérske služby.

 
optimalizace PageRank.cz