SK CZ PL

Aquapark Meander Park : Wellness služby

Aquapark Meander park Oravice poskytuje okrem iného aj kvalitné wellness služby. Vyškolený personál s dlhoročnými skúsenosťami sa o Vás postará.

Masáže a sauny

Klienti môžu vyskúšať fínsku saunu alebo viacero druhov masáží. Môžu si vybrať z reflexnej masáže, športovej či masáže s éterickým olejom. Zaujímavá je aj masáž šije, ramien alebo nôh. Vďaka nim bude vaše telo zregenerované a oddýchnuté. Užívajte si relax plnými dúškami.

Sauna v aquaparku Meander park

 

Reštaurácie a služby

V aquaparku je možné nájsť dve reštaurácie, s bohatou ponukou slovenských a poľských jedál. Návštevníci však môžu zájsť aj do bufetu alebo do samoobslužného bistra, s množstvom hotových jedál.

Okrem toho sa v areáli nachádzajú aj dve kaviarne: kaviareň Meander so špeciálnou ponukou miešaných nápojov a záhradná kaviareň, kde si návštevníci môžu objednať aj francúzske palacinky či zmrzlinu.

V aquaparku Meander Park Oravice je používaná čipová technológia, ktorá odstraňuje potrebu nosenia peňazí a kľúčov, pretože čip, ktorý dostanete pri vstupe slúži nielen na platenie v občerstveniach, ale aj na otváranie skriniek a podobne. Hotovosť tak budete potrebovať až pri odchode, kedy všetko naraz zaplatíte. V areáli aquaparku je možné využiť aj služby zmenárne.

Špeciality z aquaparku Meander park Oravice
 
optimalizace PageRank.cz